Loading...

Klientské projekty

Najdeme řešení na každý váš problém

Co říkají naši klienti

What I mostly appreciate about our cooperation is the proactive approach and the insightful solutions they come up with.
They’re reliable, fast and very organized with their work, which are rare qualities to find when working with website builders.
Highly recommended.
Diana Masopust, Smart PPC Solutions
Před časem Patrik Šíma nabídl Mobilnímu hospici Ondrášek pomocný prst. Spolupráce byla tak skvělá, že bychom teď rádi celou ruku. Moc si spolupráce ceníme a děkujeme.
Mgr. Martina Dunděrová, Moblní hospic Ondrášek
Jako jednu z nejdůležitějších hodnot při práci vnímáme spolehlivost. Proto jsme po mnohých peripetiích se službami IT firem zakotvili právě zde a této spolupráce si velice vážíme.
Joshua Woodsman, PinUp Houses

Na Scheema Digital dávám reference velmi nerad. Protože pak jejich služeb budete chtít využívat taky a zadáte jim tolik práce, že na nás nebudou mít čas.

Musím konstatovat, že naše rozhodnutí o spolupráci s agenturou Scheema Digital bylo skutečně správnou volbou. Zejména musím ocenit jejich flexibilitu, proaktivní přístup a vstřícnost, se kterou přistupovali k plnění našich požadavků, často v časové tísni. Rozhodně mohu všem zájemcům spolupráci se společností Scheema Digital doporučit.
David Vozák, Encore Benefit s.r.o.

Agentura Scheema Digital odvedla na webu skvělou a profesionální práci. Splnili naše požadavky k maximální spokojenosti klienta, rád je proto oslovím s nabídkou spolupráce i v budoucnu.

Jakub Krčmář, Stellar Bold
We came across Scheema Digital through a common client of ours. We immediately liked their work. To date, our digital agency has been working with them for over two years on number of different web development projects ranging from landing pages to whole sites. Always to our client’s satisfaction.
Pavel Šíma, Roivenue

V nedávné době jsme v naší firmě stáli před problémem, jak rychle a efektivně řešit kódování grafiky, na které jsme momentálně neměli dostatečnou kapacitu. Nakonec jsme se obrátili na agenturu Scheema Digital, kteří nás překvapili vstřícným přístupem, rychlými termíny a příznivou cenou. Co slíbili, to beze zbytku dodrželi. Od té doby se na ně obracíme pravidelně a k naší plné spokojenosti.

Michal Doležal, DPS Technology s.r.o.

Spolupráce na profesionální úrovni. Web nakódován přesně podle grafiky PSD. Responsive design. Vyřešení problémů s fonty v ruské mutaci. Spokojenost se správou a řešením problémů.

Josef Kozel, Reklama Kozel

Osvědčený proces, který nese výsledky

1. MEETING

Osobní setkání prý již nejsou cool. My ale věříme, že jsou nenahraditelné! Poznáme se, vyschlechneme si vaše potřeby, vyjasníme si očekávání a navrhneme řešení.

2. PLANNING

Palebná příprava na realizační fázi. Analýzy, rozhovory, výzkumy, průzkumy, skicy a nápady. Věříme, že čím lépe měříme, tím přesněji řežeme!

3. EXECUTE

Nápady bez dokonalé exekuce končí v šuplíku. Proto hledáme nejefektivnější řešení na daný problém. Věříme, že na detailech záleží.

4. TESTING

Nikdo není dokonalý, proto nic nenecháváme náhodě. Testujeme automaticky i s vybranými lidmi. Věříme, že klient není pokusný králík a testér.

5. DELIVERY

Závěr patří mistrům. Bezchybné nasazení projektů, kontrola a hlavně poprodejní péče nás odlišují od konkurence. Věříme, že nejste jen číslo, ale partner!

Jsme tady, abychom vám pomohli!

Prostřednictvím nápadů, zkušeností a inovací