Obchodní rejstřík praví, že 21. srpna 2017 jsme změnili název společnosti na Scheema Digital s.r.o. a tím jsme nastartovali novou značku a začali pracovat na novém webu.

Trvalo nám tedy neuvěřitelných 10 měsíců spustit tento web (a to ještě budeme pracovat). Zdá se to hodně, ale mnoho webů jsme stavěli i přes rok. Často totiž bývají priority zcela jinde. U nás je samozřejmě klientská práce na prvním místě. Web musel holt počkat.

Proč jsme změnili značku?

Důvod změny byl celkem prostý. Ze staré značky, která na začátku byla skvěle kontroverzní jsme prostě vyrostli. Firmu jsem zakládal bezjakýchkoli zkušeností jako happy freelancer-programátor, především kvůli zvýšené poptávce po mých službách, s vizí, že si najdu parťáky, kolegy a půjde nám to lépe. Poskytoval jsem tedy především zakázkové programování. Ale klienti chtěli více, tak jsem svou odbornost musel rozšiřovat a hledat podporu v subdodavatelích a rodině. A nakonec z toho celkem logicky vznikla internetová agentura Scheema Digital.

Co vlastně děláme a proč?

Nyní poskytujeme široké portfolio služeb, které se soustředí kolem webu a jeho výkonu. Umíme tak pomoci klientům, pro který je web zásadní obchodně/marketingový kanál, nemůžou si dovolit kompromisy a jdou s kvalitou na krev. Nebojíme se malých, ani velkých. Rádi pomůžeme neziskových organizacím, školkám, školám. Rádi školíme a prezentujeme své know-how. Věřím, že tím kultivujeme a zlepšujeme prostředí, ve kterém pracujeme a nakonec z toho profitují všichni.

Jak dosahujeme kvality?

Všechno je to o lidech, zodpovědnosti a motivaci. Chceme pomoci i úplným laikům uspět. A když vidíme, že to funguje a klient nám po roce spolupráce zavolá, že si koupil „bavoráka“. To je nepopsatelný pocit.

Klienti jsou mnohdy přátelé a kamarádi. Často se setkáváme a nezřídka také konzumujeme jejich služby a produkty. Je tam silné pouto, a to nás motivuje makat a dělat věci pořádně.

K tomu stále ladíme procesy, které se postarají o to, abychom byli efektivní (zbytečně neutráceli čas a peníze klienta na rutinní činnosti) a především bezchybní (nefunčkní web nebo jeho části mohou vést k prokazatelným škodám u klienta).

Co nás charakterizuje?

Dlouhodobě jsme známí především pro férovost, otevřenost, osobní přístup a neustálý tlak na odbornost, kvalitu a inovace. To jsou ingredience díky, kterým jsme na doporučení získali 90 % klientů! A to dokonce i z USA.

Jaká je naše vize?

Zatím jsme malá agentura především s lokálním dopadem, byť máme klienty po celé ČR a dokonce i za mořem. Do budoucna bychom určitě chtěli vyrůst a překročit hranice České republiky. Nicméně chtěli bychom si zachovat ten odpovědný a osobní přístup malé firmy, kde zodpovědnost beru na sebe jako jednatel. Neschovávám se, za projektové manažery, accounty, asistentky apod. A rovněž mnohem lépe chápu klienta, který je často rovněž jednatel nebo ředitel.

Patrik Šíma
Patrik ŠímaJednatel
Před časem Patrik Šíma nabídl Mobilnímu hospici Ondrášek pomocný prst. Spolupráce byla tak skvělá, že bychom teď rádi celou ruku. Moc si spolupráce ceníme a děkujeme.
Mgr. Martina Dunděrová, Moblní hospic Ondrášek
Jako jednu z nejdůležitějších hodnot při práci vnímáme spolehlivost. Proto jsme po mnohých peripetiích se službami IT firem zakotvili právě zde a této spolupráce si velice vážíme.
Joshua Woodsman, PinUp Houses

Na Scheema Digital dávám reference velmi nerad. Protože pak jejich služeb budete chtít využívat taky a zadáte jim tolik práce, že na nás nebudou mít čas.

Musím konstatovat, že naše rozhodnutí o spolupráci s agenturou Scheema Digital bylo skutečně správnou volbou. Zejména musím ocenit jejich flexibilitu, proaktivní přístup a vstřícnost, se kterou přistupovali k plnění našich požadavků, často v časové tísni. Rozhodně mohu všem zájemcům spolupráci se společností Scheema Digital doporučit.
David Vozák, Encore Benefit s.r.o.

Agentura Scheema Digital odvedla na webu skvělou a profesionální práci. Splnili naše požadavky k maximální spokojenosti klienta, rád je proto oslovím s nabídkou spolupráce i v budoucnu.

Jakub Krčmář, Stellar Bold
We came across Scheema Digital through a common client of ours. We immediately liked their work. To date, our digital agency has been working with them for over two years on number of different web development projects ranging from landing pages to whole sites. Always to our client’s satisfaction.
Pavel Šíma, Roivenue

V nedávné době jsme v naší firmě stáli před problémem, jak rychle a efektivně řešit kódování grafiky, na které jsme momentálně neměli dostatečnou kapacitu. Nakonec jsme se obrátili na agenturu Scheema Digital, kteří nás překvapili vstřícným přístupem, rychlými termíny a příznivou cenou. Co slíbili, to beze zbytku dodrželi. Od té doby se na ně obracíme pravidelně a k naší plné spokojenosti.

Michal Doležal, DPS Technology s.r.o.

Spolupráce na profesionální úrovni. Web nakódován přesně podle grafiky PSD. Responsive design. Vyřešení problémů s fonty v ruské mutaci. Spokojenost se správou a řešením problémů.

Josef Kozel, Reklama Kozel

Jsme tady, abychom vám pomohli!

Prostřednictvím nápadů, zkušeností a inovací