Loading...

Project Description

Se společností Abivia, nyní Encore Benefit a AB audit, spolupracuji již od roku 2013 (ještě jako freelancer). Jádrem naší spolupráce jsou především weby abivia.cz a encorebenefit.cz. Jejich správa, inovace, technická podpora a poradenství.

O projektu

Z webu projektu:

V Abivii se zaměřujeme na pomoc a poradenství s dluhy. Připravujeme návrhy nejvhodnějších řešení dluhových problémů. Následně pomáháme řešit dluhy všem obyčejným lidem. Těžíme z 12 let zkušeností s finanční gramotností, dluhovým poradenstvím, oddlužením a insolvencí jednotlivců.

Abivia je značka, která působí na trhu již 12 let. Za tu dobu jsme úspěšně vyřešili otázky okolo financí, dluhové pasti i konsolidací více než 12 000 lidem.

Musím konstatovat, že naše rozhodnutí o spolupráci s agenturou Scheema Digital bylo skutečně správnou volbou. Zejména musím ocenit jejich flexibilitu, proaktivní přístup a vstřícnost, se kterou přistupovali k plnění našich požadavků, často v časové tísni. Rozhodně mohu všem zájemcům spolupráci se společností Scheema Digital doporučit.
JUDr. David Vozák, AB audit s.r.o.
JUDr. David Vozák
JUDr. David Vozákjednatel

Jsme tady, abychom vám pomohli!

Prostřednictvím nápadů, zkušeností a inovací