Loading...

Analyzujeme, tvoříme, stavíme, měříme a opatrujeme

Moderní weby pro malé i velké. Ať jste živnostník, neziskovka nebo velká výrobní firma. Vždy příjdeme s efektivním řešením vašich potřeb.

Mluvíme srozumitelně, komunikujeme často a rychle, požadavky řešíme rychle, transparentně a kvalitně. A k tomu všemu to ještě umíme garantovat.

Aktualizace WordPressu zvládne i laik. Ne vždy to ale proběhne hladce. Umíme váš web nejen aktualizovat, ale zároveň doporučit inovace a optimalizace. Více informací najdete zde.

Máte na webu malware? Vypnuli Vám web? Nebo Vám hosting vyhrožuje, že jej kvůli malware vypne? Umíme Vám pomoci i beze ztráty dat! Váš web odvirujeme a zabezpečíme. Více informací najdete zde.

Instalace prémiových šablon, odvirování webu, přesun z hostingu na hosting, kódování kampaňových mikrowebů, instalace a nastavení analytiky, programování speciálních aplikací a další. To vše jsme již dělali a umíme toho mnohem více.

Obal prodává a web není výjímkou. Analyzujeme, navrhneme a nakreslíme dokonalý web a vše podpoříme profesionálním foto a video materiálem.

Jsme tady, abychom vám pomohli!

Prostřednictvím nápadů, zkušeností a inovací